ykurnatWEB.COM™ SSL

ykurnatWEB.COM™ SSL
Мій основний блог, трохи зараз закинутий, але живий))) Мої дані ви легко знайдете в Google-пошуковику, коли наберете на любій мові - "Юрій Курнат", контактні дані. Вхід вільний.

14 января 2016 г.

Турчинов – елемент антиукраїнської банди Путіна-Гризлова-Порошенко

14.01.2016 | Турчинов – елемент антиукраїнської банди Путіна-Гризлова-Порошенко
Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій
http://www.ea-ua.info/main.php?parts_id=6&news_id=2255&news_show_type=1&
Турчинов рано чи пізно, треба зробити все необхідне, щоб рано, постане перед Українським Трибуналом за передачу Криму кремлівській банді. Здачу української землі без спротиву. За останні години, нарешті, підтвердилося також те, про що здогадувалися. На стороні Росії, фактично,тоді,у березні 2014 року, виступив Обама, заборонивши будь-які силові дії США проти кримської анексії. Так формувалася антиукраїнська коаліція Обами-Путіна.
Але до формування банди Обами-Путіна, вже була сформована антиукраїнська банда Путін-Порошенко. В понеділок, 11 січня 2016 року, до антиукраїнської банди Путіна-Гризлова-Порошенко, можна стверджувати, формально, приєднався О. Турчинов.
Ні, О. Турчинов не турок, він просто обслуговуючий елемент вже майже колишнього президента України Порошенко. Коли турецькі ВПС знищили російській бомбардувальник, який вторгся у Туреччину, пастор Турчинов пролепотів: «Україна буде також збивати російські літаки, як і Туреччина».
В світлу пору дня в Україну вторгся російській літак із бандитом, гангстером, окупантом, агресором на борту. Елемент Турчинов мовчав. Це той елемент, який окрім вищенаведеної фрази-погрози, підписував рішення РНБОУ про заборону входження до українського повітря літаків агресора та окупанта. Елемент Турчинов також прямо пішов на порушення рішень уряду України на виконання рішень РНБОУ, які були підписані самим пастором Турчиновим. Не треба буде втрачати свідомість, якщо ми можемо дізнатися, що цей пастор дав наказ українським винищувачам супроводжувати літак бандита та вбивці Гризлова в українському повітріі.
Український Путін Порошенко в стадії зрадницької агонії. Його дні лічені. В таку ж стадію входить й пастор О. Турчинов.
Пастор О. Турчинов – секретар Ради національної безпеки та оборони України? Ні, після 11 січня 2016 року, він секретар ради національної небезпеки та агресії проти України. Турчинов – елемент антиукраїнської банди Путіна-Гризлова-Порошенко

Комментариев нет:

Отправить комментарий