ykurnatWEB.COM™ SSL

ykurnatWEB.COM™ SSL
В этом месте интернета нет ничего особенного, здесь вы просто сможете побродить, почитать обо мне, почитать, если интересно, какие-то заметки, т.е. здесь просто моё личное пространство

пятница, апреля 20, 2012

Кум посоветовал... Слава куму! Слава Украине! Слава автору блога - козаку!

Ми хохляточка малі...
Як нас звали москалі?
"Ви - мазепинці, - кричали,-
Зрада руської землі!"

А ми собі виростали,
Крадькома сухар жували,
З нас глумився хто хотів,-
Так ми виросли в хохлів.

З трону впав останній цар...
Що приніс нам "пролетар"?
"Ви - петлюрівці!"- кричав
Й сухаря в нас одібрав.

А ми собі виростали,
Лободу жувати стали,
В нас життя - великий піст,
Кожен - націоналіст.

Як прийшли більшовики,
Нам в дарунок - матюки.
"Ви - махновці,- нам кричали,-
Розбишаки-байстрюки!"

А ми собі виростали,
У колгоспи нас погнали,
Непокірнії хохли
До Сибіру загули.

Кожне з нас худе й слабе...
Як нас звало КҐБ?
"Ви - бандерівці!- кричали,-
Падло жовто-голубе!"

А ми собі виростали,
Вже жувать купони стали,
І дивись ніхто не вмре,
Нас холєра не бере.

Заборонена,та все ж
Ще сичить КПСС:
"Ви - мазепинці лукаві!
"Ви - петлюрівці криваві!
"Ви - Бандери холуї!"
Отакі то ярлики
Злі нам ліплять язики.

А ми собі виростаєм,
Незалежність здобуваєм,
Зло до нас не пристає -
Ми здобудемо своє!

***
Если кому-то нужен русский или испанский перевод - напишите в комментариях, переведу...

25 комментариев:

  1. Хотелось бы, чтобы детки пели детские , а не политические песенки. В словах есть, конечно, доля правды,только хочется спросить, а что же независимость нам дала?Мы стали независимые и на фик никому не нужные.

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Да, так, Валя, правда не одна, а две и больше, так получается, а всё в общем - исторический процесс, а как там уж выйдет, наверное не увидим, войдём в историю, как поколение, которое жило при разных режимах, но насладиться розквитом не удалось, поэтому ясно, для нас пик хорошей жизни был при Брежневе, и достигнуть этого уровня, наверное, пока я и ты живы, не удастся.

      Удалить
  2. Это точно.Сегодня вот на кладбище были, столько новых могил, как мало мы живём, как быстро летит время.Кстати есть некоторые позитивные изменения на кладбище. Его огородили новым забором. А как же, ведь Виктор Фёдорович иногда наведывается, так что приукрасили, как то стало гламурненько...

    ОтветитьУдалить
  3. Да,в цих словах є доля правди! І доля ця -100 %Що дала незалежність? Дала зрозуміти,що з людьми ,які 70 років були під совєтами,відбулися незворотні зміни! І вони готові проміняти базову цінність-свободу і незалежність на повне корито,і теплий хлів! Готові вибирати лідером неука шапкокрада,бо він свій! Слава Богу,що є ще інша Україна,яка вважає героями борців за свободу і незалежність,а не алкоголіка Стаханова,що скінчив свій життєвий шлях у психушці!

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. От, накінець-то ми почули мудрого кума! Може б, Ви, куме, почаще б заходили?! І куму було б пріятнєй, і історія на мала білих плям на полотні, що пише славний козак Юрко... вибачайте, шо може не скромний...

      Удалить
  4. Как-то у меня видно мозги не так устроены.Ну не понимаю я эту независимость, где она, вы её видели? До настоящей независимости, ой, как далеко.И полного корыта нет у народа,а так - у отдельных персонажей.Для меня независимость-это когда ты не только на словах свободен, а в жизни.Когда ты можешь говорить на родном языке, когда ты можешь на работе оспорить какие-то нарушения со стороны работодателя и тебе за это ничего не будет, когда есть хоть какие-то гарантии на твоё лечение,обучение, на проживание и обеспечение, если ты потеряешь работу, на саму работу. Но ведь в Украине это всё так шатко, зато лозунги научились писать, которым перестали все верить.О шапкокрадах другой разговор, история всё рассудит, только покажите в нашей политике настоящего борца за независимость и свободу, на нашу Раду смотреть стыдно, только врут , дерутся и предают один другого.А о народе никто и не думает, разве что Кум Юрин, может с него толк был бы, но я так понимаю, что не очень то он любит русских украинцев, а это уже минус, так как у политика не должно быть предвзятого отношения к своему народу любой национальности.А у власти кто уже только не был: и наши , и ваши, и грузины, и евреи, а в принципе - то все наши Земляне, чего нам делить, разве в этом дело. Только тот достоин, кто о народе думает, о любом...

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Валя, задело тебя, но дело в том - что я например согласен полностью с тобой, а что кум непримирим - то мы то примиримы, а что такое на страну нашу, то я думаю самое лучшее объяснение - это Библия, где написано, что как и человеку, так и стране, написано свыше. То, что творили наши предки, видно не прощается богом, потому что если убрать и это объяснение, то тогда происходяще вообще необъяснимо, так вот думаю...

      Удалить
    2. Куме не мутіть воду і не морочте голову! Шановна пані,хоче європейських умов життя і гарантій,а між тим голосує за рецидивіста і неука! А ще шановна ,я з впевненістю 100 відсотків можу сказати ,що на перших президентських виборах,ви голосували не за Чорновола,а за Кравчука! І тому,не претендуйте на євростандарти,бо не проведено люстрації,не засуджено комуняк,не проведено справедливої приватизації! Історія свідчить(починаючи з Фінляндії) ,чим далі і скоріше якась країна відходить від Росії,тим кращі в ній умови для нормального життя!А руських українців не буває! Буває громадянин України незалежно від національності, і представник 5 колони,адепт "Рускаго міра " Шось я розговорився! ))))

      Удалить
  5. Юра, ты тоже любишь Украину, но в тебе нет такого открытого национализма и я ценю твоё понимание, как-то ты умеешь не обидеть человека, думаю это твоя природа.Я очень люблю украинский юмор и всегда с удовольствием читаю вашу с кумом переписку, когда в ней нет таких выпадов в адрес ни в чём не повинных людей, это же надо понимать, быть чуть выше всех этих распрей.Это конечно его личное дело, но и вправду меня немного задело, в нашем регионе такие же обиженные люди, как и во всей Украине.

    ОтветитьУдалить
  6. Та кум ещё не дорос до международной интеграции, поэтому он тоже меня критикует за русский язык, ну что же делать, не буду же я с родным кумом воевать? Хотя може и повоюю, как в отпуск поеду: он будет за мной с карабином гоняться, а я буду утекать и кричать, что русский язык должен быть вторым государственным. Видишь, если с кумом не смогу договориться, то что уж о стране говорить? Цэ кум мабуть розрыв сэрдця получэ, як прочытае, ну - буду спасать, шо нэ зробыш для родного кума!

    ОтветитьУдалить
  7. Вот-вот, Юра,ты думаю ему всё разъяснишь о всех нас, жителях планеты Земля...

    ОтветитьУдалить
  8. (Бернард Шоу), чого варта нині людина, яка живе в державі та не знає її мови? Вона "…гість, або завойовник, або несповна розуму..... Ну з кумом все зрозуміло,Іспанія-- іспанська мова! А , Ви , шановна ,вибмрайте що Вам більше подобається! Наче ж не гість,та й на завойовника не тягнете, залишається ... Всі претеззії до Бернарда Шоу !!! )))))))))))

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Куме, а може же Бенрнард забув добавить, шо в неї багато грошей, і вона має тлумача?! Шо ви вже такий нетерпимий, он скільки людей навкруги говорить по-російські, тож історично, поки не вмруть, і що їм дасть вивчення мови? Тільки втрата часу?

      Удалить
  9. А за те ,що дала незалежність,скажу так: Як мама повертається з полону,чи з тюрми,то діти її люблять не за те ,що вона щось принесе,а радіють ,що мама вільна,чого б це не коштувало! Але ж це важко зрозуміти людям для яких Україна ,в кращому разі мачуха,ці люди чекають подарунків!

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Ох кум же красіво сказав! Ви з Вальою може і прийдете до одного знаменника, але тоді, як Валя почне по-україські писати, або кум згодиться зі мною, що на даному історичному етапі російська мова необхідна, як данина історичному стану України: і половина розмовляє на українській, і економія України не позволяє забезбечити бескоштовне вивчення мови, так як в усіх країнах, навіть прибалтійських.

      Удалить
    2. Куме,не вальтуйте,бо нагатю!

      Удалить
    3. Видишь, Валя, так и живу с родным кумом, как на минном поле, а ты говоришь...

      Удалить
    4. Для меня Украина-моя Родина, а не мачеха и подарков мы никаких не ждём, а привыкли работать и надеяться на самих себя.И даже если я буду разговаривать на украинском, то во сне буду на русском и думать буду на нём же. Я понимаю, что если ты куда-то переезжаешь в другую страну, то конечно-это твой выбор, вот и говори на том языке, что и все. Но мы то никуда не переезжали, мы с рождения здесь и с рождения-русские, а вы хотите обвинить нас Бог знает в чём, а мы ведь никого не предавали и неизвестно кто ещё больше любит свою страну, она нас любых принимает.И я никогда не чувствовала, что мы в каком-то плену, а за Киевскую Русь вы забыли.Что вы всё воздух сотрясаете своей большей любовью к Украине? И так учёные определили, что общество человеческое неправильным путём стало развиваться, границ понаделали, войны устраивают и зациклились вы на этой своей независимости, а главного то принципа человечества и не видите.Ну хватит уже всех дурачить, было уже в истории такое, кое-кто тоже придумал неподражаемую расу, голубую кровь и чем это всё закончилось?Живите, любя ближнего, кто бы он не был, если он не разбойник с большой дороги.Если вам интересно-за кого я голосовала, то ни за кого,я в этой кухне не учавствую по многим причинам.

      Удалить
  10. РОБОТА НАД ПОМИЛКАМИ. 1. НЕ одного знаменника,а спільного знаменника. 2.НЕ економія,а економіка. 3.НЕ позволяє,а дозволяє. 4.НЕ бескоштовне, а безкоштовне . Куме вам 2 ,хоч по 5бальній,хоч по 12бальній шкалі! )))))))))))))))) От я куму врізав! )))))

    ОтветитьУдалить
  11. Бляха - муха, опростоволосився, зато хоч спокойний, шо кум всігда поправе... Ви тут не умнічайте, а краще шось в комору опублікуйте, абанамат, кум старий козак, йому простітєльно...

    ОтветитьУдалить
  12. Юра, извини, что мы тебя в такую перепалку втянули, как-то так получилось.Ну ты молодец, настоящий украинец и патриот, хоть и уехал, но понимаешь проблемму глобально.

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Ты, Валя, не извиняйся, у нас у каждого есть своё мнение, но это абсолютно не значит, что если оно другое - то нужно подписывать приговор тому, кто думает не так как ты, хотя он даже не рядом с тобой, и ничего твоего не взял. А кум это делает, так что он неправ. Что, если бы заговорила на украинском, поменялись бы твои моральные качества, или бы ты перестала ошибаться, или... миллион всего, и ответ - нет. Поэтому непримиримость Андрея - это его личное дело, а я например считаю, что русский язык, как второй государственный, должен был сохраняться с самого дня независимости аж до того времени, пока не наступит естественное преобладание украинского, и не насильно, а путём бесплатных школ, открытых, как в Испании, с 8ºº до 22ºº без выходных, и кругом - в городах и сёлах. И сейчас, вместо того, чтобы платит тысячам переводчикам в Верховной Раде, где половина не знает украинский (не их вина, история...), лучше бы учителя в этих школах получали зарплаты. Опять же, если я иду на работу, где хорошо платят, и мне говорят: не знаешь язык - иди гуляй, то я иду и учу, добровольно. Но если ты ищешь, и нет никакой работы, или не платят, и все и так тебя понимают - то извини, зачем его учить? Чтоб понравиться куму??? Пошли и ты его, и это будет великая украинская правда и реалия - чым бы диты нэ тишилыся - а чубы трищать! Всё, уже устал, слухайтэ мудрого козака. Будут платить тебе 1000$ за то, что на украинском работу делаешь - выучишь за месяц, а пока если кум хочет видеть вокруг себя всех щирыми украинцами - то пусть он им платит, вот так и придём к светлому будущему.

      Удалить
  13. Відповідь на "...приблизно скільки людей це прочитає?"

    Ocultar detalles
    DE:
    Yuriy Kurnat
    PARA:
    Osyp Moroz
    Mensaje marcado Martes 1 de Mayo de 2012 9:06
    Та ні, прочитає небагато, там відвідувачів може з десяток за день. Тож добре, як за рік набереться з 500, і російськомовних - в більшості. Я чому і переклав на російську, бо хоч це трохи і сумно, але так вже історично склалося, що наприклад моя мама, чиста українка, якій вже 80 років, вивчала медицину, працювала майже піввіку і писала історії хвороб на російській, так тоді було (в Києві після війни в мед.інституті мало хто викладав українською, проф.Дяченко хіба що майже один). І хоч вона розмовляє і пише на українській, але їй просто зручніше, за часом історічного перебігу ії життя, використовувати російську. І так багато людей. Ми часто дискутуємо з моїм найкращим другом і однокласником Андрієм, з яким почали разом з 6 місяців в дитячому садку: чи потрібна була 2-га державна російська на Україні, та він мені приводить різні приклади, що це нонсенс, але я, знаючи багатьох хороших українців та віддаючи данину історії (хоч і не на користь Україні), вважав, що на той час, з 1992 до 2020 або 2030 було б дуже доцільне використання двох мов, на користь всій Україні. Ми втратили величезний пласт прихильників - людей, які просто історично не відкривають український текст. Зародилися ворожба між українцями, яким нічого ділити, бо ледь вистачає на виживання, але вони стали ворогами по мовним ознакам. Ви пам´ятаєте Леніна, хоч він був і злим генієм, але його талант був у використанні тимчасових кроків, які йшли на користь справі в майбутньому. Я думаю, вже пізно, і хоч з біллю та гримасами українська мова починає поволі крокувати по нашій Україні, але ще повинно вмерти моє покоління, щоб у них пройшов той біль, який вони відчувають за російську мову, на якій було збудувано їх життя, за неможливість ії офіційного використання, а коли їм кажуть - вчи українську, то вони цілком слушно віповідають: а де? а що це мені дасть? Статки у людей малі, курсів безкоштовних (як наприклад в Іспанії, кроку не ступиш - кругом школи мовні для іноземців, відкриті з 8ºº до 22ºº) немає, відношення до української якесь викручене - глечики та хати-мазанки. Ой, добре, що я Вам, Осипе Григоровичу, це розповідаю?! Ви і самі краще знаєте. Це я до того - чому мій блог на російській, тобто - це навмисне, зближення моїх друзів між українською та російським. Бо якби на державному рівні на двох мовах пропагували вивчення української мови та ії значення для державності, то було б більше користі, ніж від того цирку, що зараз - половина депутатів використовує російську, а гвардія тлумачів перекладає в Верховній Раді тексти з російської на українську. Як і завше - цирк, ніякої мудрості. Чому так? Не знаю...

    З повагою - Юрій Курнат.


    De: Osyp Moroz
    Para: medico@ykurnat.com
    Enviado: Martes 1 de Mayo de 2012 2:47
    Asunto: Re: Привіт пану Осипу від славного українського козака з Іспанії - лікаря Юрія.

    Дорогий пане Юрію,
    Так,Ви гарно написали,цікаво ,приблизно скільки людей це прочитає?
    Чи дійде воно до російсько-мовних українців в східних областях?
    Щиро Ваш Осип

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Дуже розумно

      Ocultar detalles
      DE:
      Osyp Moroz
      PARA:
      medico@ykurnat.com
      Mensaje marcado Martes 1 de Mayo de 2012 14:46
      Дорогий пане Юрію,
      я читав Вашого листа з приємністю.Я маю щастя стрічати дуже розумних людей-особистостей.
      Ваш лист варта помістити в російській мові. ' Мовне Питання Мого Покоління '/
      Я захоплений Вашим листом в справі мови.Я пояснював моїм знакомим про вживання
      латини в медицині і праві . Латина розвивалася століттями. Ну, Ви все решта розумієте.
      З пошаною і вдячністю.
      Щиро Ваш-Осип Мороз

      Удалить
  14. Я всё и всех прочитала, спасибо за понимание.Я бы на эту тему могла ещё поговорить, но ведь и так всё понятно...

    ОтветитьУдалить